Yazdır
Semaver Kumpanya

Semaver Kumpanya Popüler

 
4.0 (1)
4592   1   1   0   0   0
Yorum Yap

Ulaşım Bilgileri

Ülke
Türkiye
Şehir
İlçe
Adres
Arabacı Bayezit Mh., Çevre Tiyatrosu Sk. No:43, Fatih / İstanbul
Telefon
0212 585 59 35
Faks
0212 589 57 59
E-mail
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ulaşım
Taksim'den; 35C otobüsleriyle veya meydan çiçekçilerinin yanından kalkan sarı dolmuşlarla. Eminönün'nden; 35 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Işıl Kasapoğlu tarafından kurulan semaver kumpanya sahnede tiyatro oyunları sahnelemekte, tiyatro ve oyunculuk eğitimleri verip atölyeler oluşturmaktadır.

Semaver Kumpanya, 10 Ekim 2002 tarihinde Işıl Kasapoğlu tarafından kuruldu. Şehrin merkezinde toplanan kültür-sanat etkinliklerini, Kocamustafapaşa’da, bir çok tiyatrocuya ev sahipliği yapan ve 1972 yılından bu yana, bir çok tiyatrocuyu ve seyirciyi ağırlayan Çevre Tiyatrosu’na taşıdı.


Haftada bir gün iki saatlik periyodlarla oyuncu yetiştirmek değil kendini tanımak, grup çalışması, beden dili, diksiyon gibi her yaş ve meslek grubundan katılımcıya gerekli dinamikler kazandıran temel tiyatro eğitimini içerir. Eğitmenler, yaş grubuna göre gerekli eğitim birikimine sahip olan, tiyatro okulu okumuş ve pedagojik eğitim almış Semaver Kumpanya oyuncularından seçilmiştir

Harita

Başlangıç Varış Yer Değiştir

Resimler

Semaver Kumpanya

Videolar

Semaver Kumpanya Tanıtım Filmi

Üye yorumları

1 yorum

Genel Oy 
 
4.0
Eğitim Seviyesi 
 
4.0  (1)
Ücret 
 
3.0  (1)
Konum 
 
5.0  (1)
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun
Genel Oy 
 
4.0
Eğitim Seviyesi 
 
4.0
Ücret 
 
3.0
Konum 
 
5.0

Tiyatroya emek vermiş bir kurum

Tiyatroya yıllarca emek vermiş bir kuruluş. Özellikle özel yetenek sınavlarına hazırlık kursları öğrenciler ve ihtiyaç duyanlar için ilgiye değer. Yalnız kurs fiyatlarına erişemedim. Bu bilgiye ulaşabilirsek burdan güzel olacak.

Bu yorumu yararlı buldunuz mu?