Yazdır
İmge Sanat Atölyeleri

İmge Sanat Atölyeleri Popüler

 
0.0 (0)
6340   0   1   0   0   0
Yorum Yap

Ulaşım Bilgileri

Ülke
Türkiye
Şehir
Adres
Mehmetçik Mah. Muammer Aksoy Cad. No:96/1 DENİZLİ
Telefon
0258 212 1393
E-mail
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

“Denizli Sanatla Buluşuyor” sloganıyla 2010 yılı Haziran ayında kurulan İmge Sanat Atölyeleri tam da sloganında söylendiği gibi Denizli’yi gerek eğitim, gerekse etkinlik, organizasyon anlamında birçok sanat etkinliğiyle buluşturmayı hedefliyor.

Denizli halkının talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda atölyelerini belirleyen İmge Sanat Atölyeleri, her biri alanında uzman bir kadroyla çalışmaktadır.

Dünyada 20.yy da uygulanmaya başlayan bir kişisel gelişim ve eğitim disiplini olan “Yaratıcı Drama” tekniğini kullanarak, özgüveni yüksek, farkındalık duygusuna ve eleştirel düşünme yeteneğine sahip entelektüel bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. “Her çocuk bir sanatçıdır” düşüncesiyle yola çıkan atölyemiz çocuklarla sağlıklı bir iletişim kurarak, doğru yaklaşımlarla çocukların içlerindeki yaratıcı ruhu ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hayata hazırlandıkları bu uzun yolculukta onlara içten, samimi, keyifli ve sevgi dolu bir yol arkadaşlığı sunmaktadır. Çocuk ya da yetişkin severek yapılan her şeyin yolu başarıya uzanmaktadır. Bu yüzden atölyemizde “sevgi” sihirli bir sözcük gibi yankılanır durur.

Harita

Başlangıç Varış Yer Değiştir

Resimler

İmge Sanat Atölyeleri

Üye yorumları

Bu firma/kurs için kimse yorum yapmamış.
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun