Bursa Barış Manço Kültür Merkezi

Mimarsinan Mah. Barışmanço Kültür Merkezi / Yıldırım
Gişe Telefon:
Telefon: 0224 366 0202
Fax: 0224 366 1013
Web Sitesi: www.bursadt.gov.tr
E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Otopark Durumu:
Koltuk Sayısı: 750

Son Eklenen Cast Ajansları

Cast Ajanslığı, reklam hizmetleri, sponsorluk yönetimi, promosyon ürünleri gibi hizmetlerde tecrübe edinmiş olan Comedycast, titiz işçiliği, ehliyetli ve profesyonel ekibi ile hizmet veriyor.
Cast Kadrosu ve ekibi ile sadece cast ajansı değil, her türlü organizasyon, tanıtım, mankenlik, modellik gibi pek çok faaliyetleri gerçekleştiren bir firmadır.
Firma Antalya'da hizmet vermektedir. Antalya'da hostes, manken, oyuncu temini ve reklamcılık hizmetleri öncellikli hizmetleridir.
Trabzon'un ilk cast ajans firmalarından biridir. Akademi Trabzon Eğitim Merkezi olarak aynı zamanda sahne eğitimleri veriyor.
Ajans yaratıcılık ve kaliteli tanıtım hedeflerini önceliyor. Cast alanı dışında dansçı ( gogo girl dancing, oryantal dans) yetiştirme çalışmaları bulunmaktadır.

Eklenen Oyunculuk Kursları

Trabzon'un ilk cast ajans firmalarından biridir. Akademi Trabzon Eğitim Merkezi olarak aynı zamanda sahne eğitimleri veriyor.
İstanbul, İzmir ve Ankara'da Seslendirme, sunuculuk, diksiyon ve oyunculuk alanlarında eğitim veren kuruluştur.