Akademi Jurnal

Akademi Jurnal Popüler

 
0.0 (0)
4578   0   1   0   0   0
Yorum Yap

Ulaşım Bilgileri

Ülke
Türkiye
Şehir
İlçe
Adres
Asmalımescit mah. Jurnal sk. No:10 Kat:3 beyoğlu, 34430 İstanbul
Telefon
05356175071
Cep Telefonu
05356175071
E-mail
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alanlarında ustalaşmış eğitmenlerle birlikte tiyatro, sinema, edebiyat ve diğer sanat dallarında ve mesleki konularda atölyeler düzenleyen Akademi Jurnal , her yaştan katılımcıya nitelikli bir eğitim vermeyi, meslek kazandırmayı ve ilgili sektörlerde çalışabilmelerini hedefleyen bir kültür sanat merkezidir.

Akademi Jurnal’da teorik ve uygulamalı, uzun süreli grup eğitimlerinin yanısıra, kişiye özel dersler ve seminerler de düzenlenmektedir.Atölye katılımcılarına eğitimin bitiminde katılım belgesi verilir. Atölyeler hafta içi akşam ve haftasonları yapılmaktadır. Ayrıca Akademi Jurnal’in konservatuar eğitimiyle eş, iki yıl süren bir oyunculuk okulu bulunmaktadır. Akademi Jurnal bilgiyi vadeder, birlikte üretme, paylaşım ve özgürleşme alanıdır.


Akademi Jurnal  tiyatro ve sinema oyunculuğunu meslek edinmeyi ve nitelikli eğitimi hedefleyenler için Ekim ayında, 2 yıl süreli, haftada 4 gün tam zamanlı bir tiyatro okulu açıldı. Usta oyuncu ve eğitmenler Metin Belgin, Murat Karasu, Bülent Emrah Parlak, Turgay Yakut, Akasya Asıltürkmen'le eğitimlere başlayacak akademide, öğrenciler temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk, ses eğitimi-şan dersleri, hareket-dans, diksiyon, dramaturji, reji, tiyatro tarihi, sahne tasarımı-kostüm ve dramatik yazarlık dersleri alacaklar ve ikinci dönemde sahnede bir oyun sergileyecekler. Öğrenciler eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarını aldıktan sonra, Tiyatro Kara Kutu'nun  oyuncu kadrosunda ve oyunlarında da yer alabilecekler.

Harita

Başlangıç Varış Yer Değiştir

Resimler

Akademi Jurnal

Üye yorumları

Bu firma/kurs için kimse yorum yapmamış.
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun