× Tiyatro bölümlerinde okuyanlar, okumak isteyenlere özel bölüm...

Konservatuar hakkında yardımınıza ihtiyacım var

Daha
5 yıl 4 ay önce #78 yazan tiyatroasıgı
Öncelikle herkese merhaba ben Eray.Şimdiden herkesin bayramını kutlarım.Ben bu yılki konservatuar sınavlarına hazırlanıyorum.Bldiğiniz gibi konservatuar sınavları için hazırlanan kurslar var fakat ben katılamadım cünkü memleketimde böyle bir kurs yok ve olsada param yok.Bu sebepten ötürü tirad secimi ve konservatuar sınavı hakkında sadece internetten edindiğim kısıtlı bilgilere sahibim.Konservatuar okumayıda deliler gibi istiyorum.Cocukluk hayalim.Muhakkak burada bana yardım edebilecek değerli hocalarım vardır.Sizi daha fazla sıkmadan iki soru sormak istiyorum lütfen bunu gördüyseniz ve bilginiz varsa cevaplayınız.Smile

1.Dram tiradım;Ağzı Cicekli Adam komedi tiradım kadıncıklar oyunundan parlak.Yani cok klasik yıllardır bircok erkek tarafından yıllardır jüriye sunulan tiradlar.İyi oynayabilidiğimi en azından rezil olmadığımı düsünüyorum:D fakat cok klasik olduğu icin jüri bana karsı bi önyargıda bulunurmu görmekten sıkıldıkları icin yoksa önemli olan tiradı nasıl oynadığımmı?

2.Ağzı Cicekli Adam tiradında jüriyi etkileyebilmek icin tiradı oynarken onların gözlerinin icine bakarak oynamak istiyorum.Bu yanlısmıdır?

Simdiden tesekkürler.Yardım ederseniz sevinirim.:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: admin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.096 saniye